KAMERALNE, NOWOCZESNE OSIEDLA
MIESZKANIA BEZ CZYNSZU ZA BUDYNKI
PŁACISZ TYLKO ZA WSPÓLNĄ DROGĘ WEWNĘTRZNĄ
WŁASNY OGRÓDEK I OPCJA KOMINKA
WSZYSTKIE MEDIA I ŚWIATŁOWÓD
BLISKO CENTRUM RADZYMINA
TYLKO 20 MINUT DO WARSZAWY

Promocje

Przy zakupie mieszkania
PODŁĄCZENIE WKŁADU

KOMINKOWEGO
GRATIS!

Skorzystaj z promocji.
Zadzwoń i ustal warunki:
602 594 474

Ściany budynków z pustaków Porotherm

Porotherm DRYFIX to system murowania szlifowanych pustaków ceramicznych na cienkowarstwową zaprawę murarską w piance. Do murowania w systemie Porotherm DRYFIX stosowane są pustaki Porotherm DRYFIX - cegły o idealnie gładkich, specjalnie szlifowanych powierzchniach wspornych (poziomych).

Maksymalna ochrona cieplna - dzięki eliminacji mostków termicznych w spoinach pionowych i poziomych.

Duża wytrzymałość ściany - mur wykonany na zaprawie Porotherm DRYFIX błyskawicznie uzyskuje deklarowane parametry wytrzymałościowe.

System Porotherm DRYFIX to produkt doceniony i nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2011 r. Wyróżnienie to przyznawane jest wyrobom charakteryzującym się najwyższym poziomem jakości i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Bloczki betonowe CERTUS są w Polsce jednym
z najbardziej cenionych jakościowo materiałów budowlanych. Specjalna dwuwarstwowa technologia gwarantuje, że ściana będzie trwała, odporna na mróz i małonasiąkliwa. Wykonany z betonu B20, odporność na ściskanie 15mPa.

 

 

 

Firma ASBUD zastrzega sobie możliwość zmiany docelowych materiałów budowlanych i rozwiązań, przy założeniu iż takie rozwiązania nie pogorszą ich parametrów technicznych.