KAMERALNE, NOWOCZESNE OSIEDLA
MIESZKANIA BEZ CZYNSZU ZA BUDYNKI
PŁACISZ TYLKO ZA WSPÓLNĄ DROGĘ WEWNĘTRZNĄ
WŁASNY OGRÓDEK I OPCJA KOMINKA
WSZYSTKIE MEDIA I ŚWIATŁOWÓD
BLISKO CENTRUM RADZYMINA
TYLKO 20 MINUT DO WARSZAWY

Promocje

Przy zakupie mieszkania
PODŁĄCZENIE WKŁADU

KOMINKOWEGO
GRATIS!

Skorzystaj z promocji.
Zadzwoń i ustal warunki:
602 594 474

Relaks

tl_files/inne/relaks/33954681_336_224.jpgJeździsz konno? A może dopiero planujesz nauczyć się tej „sztuki”? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! W Radzyminie i okolicach znajdują się stadniny konne. Dzięki temu w wolnej chwili można doskonalić swoje umiejętności. Jazda konna w pięknej, zielonej scenerii działa naprawdę relaksująco i odprężająco.

 

tl_files/inne/relaks/41396063_336_224.jpgJeśli z kolei uprawiasz sporty wodne, to tutaj również masz okazję do szlifowania swoich umiejętności. Zaledwie 9 kilometrów od Osiedla Radzymin znajduje się Zalew Zegrzyński. Stwarza on doskonałe warunki do uprawiania wspomnianych wcześniej form aktywności oraz wędkarstwa. Zapraszamy!

tl_files/inne/relaks/38214533_336_224.jpgPonieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest dla Ciebie spokój nasze osiedle zostało wybudowane w cichej i bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Okolice Radzymina to zielone tereny z unikatowymi walorami przyrodniczymi. W pobliżu znajduje się m.in. Puszcza Słupecka oraz Zalew Zegrzyński. Znajdziemy tutaj również liczne szlaki turystyki pieszej oraz rowerowej, co ucieszy szczególnie zwolenników aktywnego wypoczynku.