KAMERALNE, NOWOCZESNE OSIEDLA
MIESZKANIA BEZ CZYNSZU ZA BUDYNKI
PŁACISZ TYLKO ZA WSPÓLNĄ DROGĘ WEWNĘTRZNĄ
WŁASNY OGRÓDEK I KOMINEK!
WSZYSTKIE MEDIA
BLISKO CENTRUM RADZYMINA
DOSKONAŁE LOKALIZACJE

Promocje

Przy zakupie mieszkania
PODŁĄCZENIE WKŁADU

KOMINKOWEGO
GRATIS!

Skorzystaj z promocji.
Zadzwoń i ustal warunki:
602 594 474

Okna

W standardzie oferujemy OKNA TRZYSZYBOWE (szyba k = 0,7)

Okna VEKA -  z nowoczesnych PIECIOKOMOROWYCH profili z wysokoudarowego PCV w systemie VEKA, w kolorze. Profile okienne VEKA produkowane są z modyfikowanego polichlorku winylu o wysokiej udarności. Proponowane przez nas okna zostały dopuszczone do stosowania w budownictwie użytecznosci publicznej i mieszkaniowym Aprobata Techniczna ITB Nr AT-15-6039/2007. Materiał, z którego wykonany jest profil PCV jest trudno zapalny – badania okreslajace wskaznik zapalnosci „i” oraz wskaźnik spalania „c” wg PN-B-02874:1996 wykonało laboratorium akredytowane przez Polskie Centrum Badan i Certyfikacji zakończone wydaniem orzeczenia Nr 045/BM/97/. System Posiada pozytywną ocenę higieniczną wydaną przez PZH o numerze HK/B/1117/01/2008 dopuszczajacą do stosowania okna nawet w budynkach szpitalnych. System VEKA odznacza sie charakterystycznym ukształtowaniem przestrzeni profili w systemie wielokomorowym. Komory te, zarówno wewnetrzne jak i zewnetrzne dają optymalną izolacje termiczną oraz łatwe i niewidoczne odprowadzenie wody z wrębu szyby.
W ramie okiennej, słupku pionowym zostało zastosowane wzmocnienie stalowe o przekroju zamknietym i grubości 1,5 mm, oraz wzmocnienie o przekroju otwartym i grubości 1,5 mm dla skrzydła.

W oknach zakładane są najwyższej jakości szyby termoizolacyjne renomowanej firmy PILKINGTON POLSKA

 

Firma ASBUD zastrzega sobie możliwość zmiany docelowych materiałów budowlanych i rozwiązań, przy założeniu iż takie rozwiązania nie pogorszą ich parametrów technicznych.